Autoservis

Naše firma AUTOKLEMPIRSTVI.CZ se specializuje na profesionální ošetření podvozku karoserie a dutin automobilů. Nástřiky provádíme značkovými přípravky DINITROL, které zajišťují perfektní ochranu proti korozi, vlhkosti, hluku a dalším nepříznivým vlivům, které ničí podvozek automobilu.

Více informací o našich službách naleznete v menu, především přehledné ceníky, informace o materiálech, postupy nástřiků , videa tech. postupů apod.

Další info  a témata na webu www.antikoroze.cz

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a doporučováni výrobcem materiálů.

autoservis​​

Neváhejte mne kontaktovat s jakýmkoliv dotazem:

Na kvalitu provedené práce osobně dohlédnu podpis​​


stk Příprava na STK a emise

Skončila vám doba platnosti STK a ME?
V rámci našich služeb zákazníkům nabízíme provedení předběžné prohlídky stavu vašeho vozidla a jeho následnou přípravu, zakončenou úspěšným provedením samotné technické prohlídky na stanici STK+ME.
Pokud se termín pro uskutečnění nové tech. kontroly přiblížil, neváhejte nám zavolat a domluvit si přípravu vašeho vozu.
Celková cena za přípravu a provedení TK je potom závislá na aktuálním stáří a stavu vozidla.

Image

pojistka Vyřízení pojistných událostí

Nabízíme kompletní vyřízení pojistných událostí bez jakékoliv Vaší finanční účasti.
Vaše havarované auto odtáhneme, opravíme, vše vyřídíme na pojištovně, předáme vám opravený vůz a Vy nemusíte nic zařizovat ani nic platit.
Kompletně Vás zastoupíme při jednáních s pojištovnami včetně administrativních úkonů. Zajistíme znalecký posudek zpracování škody v profesionálních kalkulačních systémech AUDATEX a AVN.
Pokud využijete našich služeb, tak nic nebudete platit ani v případě, že pojištovna strhne amortizaci - všechna tato rizika bereme na sebe.

Vyřízení pojistných událostí