Autoservis

Naše firma AUTOKLEMPIRSTVI.CZ se specializuje na profesionální ošetření podvozku karoserie a dutin automobilů. Nástřiky provádíme značkovými přípravky DINITROL, které zajišťují perfektní ochranu proti korozi, vlhkosti, hluku a dalším nepříznivým vlivům, které ničí podvozek automobilu.

Více informací o našich službách naleznete v menu, především přehledné ceníky, informace o materiálech, postupy nástřiků , videa tech. postupů apod.

Další info  a témata na webu www.antikoroze.cz

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a doporučováni výrobcem materiálů.

Neváhejte mne kontaktovat:

Na kvalitu provedené práce osobně dohlédnu

podpis​​​

Příprava na STK a emise

stk

Skončila vám doba platnosti STK a ME?

V rámci našich služeb zákazníkům nabízíme provedení předběžné prohlídky stavu vašeho vozidla a jeho následnou přípravu, zakončenou úspěšným provedením samotné technické prohlídky na stanici STK+ME.

Pokud se termín pro uskutečnění nové tech. kontroly přiblížil, neváhejte nám zavolat a domluvit si přípravu vašeho vozu.

Celková cena za přípravu a provedení TK je potom závislá na aktuálním stáří a stavu vozidla.

Vyřízení pojistných událostí

pojiststeni

Nabízíme kompletní vyřízení pojistných událostí bez jakékoliv Vaší finanční účasti.
Vaše havarované auto odtáhneme, opravíme, vše vyřídíme na pojištovně, předáme vám opravený vůz a Vy nemusíte nic zařizovat ani nic platit.
Kompletně Vás zastoupíme při jednáních s pojištovnami včetně administrativních úkonů. Zajistíme znalecký posudek zpracování škody v profesionálních kalkulačních systémech AUDATEX a AVN.
Pokud využijete našich služeb, tak nic nebudete platit ani v případě, že pojištovna strhne amortizaci - všechna tato rizika bereme na sebe.

KONTAKTUJTE NÁS

Oslovili jsme vás? Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit? Neváhejte nás kontaktovat, vše společně probereme a najdeme společné řešení.

  • Autoklempířství
  • Vladimír Trendl
  • Kostelecká 15
  • Mratín
  • 250 63
  • Česká republika